Seagate FireCuda 3.5" SSHD 2TB 64MB SATA3

Beoordeling
4.6 3 reviews
Artikelnummer
568479
Fabrikantcode
ST2000DX002
EAN Code
9999999999999
Fabrieksgarantie
60 maanden
N I E T   M E E R   L E V E R B A A R
Producteigenschappen Seagate FireCuda 3.5" SSHD 2TB 64MB SATA
Kenmerken
Capaciteit 2 TB
Harddisk formaat 3.5 "
Cache geheugen 64 MB
Rotatiesnelheid 0 rpm
HDD interface overdrachtsnelheid 6 Gbit/s
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Reviews

Goede resultaten
avm - 05-02-17

Snelle schijf en vrijwel geruisloos. Veel sneller dan een gewone SATA. Met deze schijf start je pc veel sneller op dan met een normale SATA schijf.

Seagate FireCuda
Douwe Bootsma - 19-05-18

Deze SSHD gekocht voor mijn oude (early 2009) iMac en geinstalleerd. Prima specificaties die er in ieder geval voor zorgen dat mijn iMac weer prima werkt, genoeg diskruimte heeft en echt minder lawaai dan de 1TB originele schijf maakt. Al met al een prima apparaat. Alleen qua snelheid merk ik niet echt verschil tov van de originele disk maar dat kan komen door de "verouderde" HW in deze iMac.

Prima combinatie van harde schijf en SSD
Joost - 13-02-20

Het is sneller dan een gewone harde schijf. Maar niet zo snel als een SATA SSD. De prijs daarentegen is prima in verhouding met die van een harde schijf en een SSD.

Sinds 1995

31 jaar computerspecialist

Ruime winkel

Koffie staat klaar

Telefonisch bereikbaar

010-5191666

Beste computerwinkel

8 jaar op rij



Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.

Dit artikel behoort niet tot ons kernassortiment en zullen we doorbestellen bij onze leverancier.

Met zorg wordt de productinformatie van elk product door ons vastgelegd. Mocht er naar jouw mening toch iets niet kloppen, wil je dan zo vriendelijk zijn om dit aan ons te melden. Aan foutieve of onvolledige informatie kunnen geen rechten ontleend worden. Alle door ons genoemde levertijden zijn verwachte levertijden en indicatief, er kunnen daarom geen rechten aan worden ontleend. Prijzen zijn onder voorbehoud en kunnen wijzigen als gevolg van fouten, marktontwikkeling en/of dollarkoers.