- Beoordeling
- 4.3
- Artikelnummer
- 892767
- Fabrikantcode
- MED600X3D
- EAN Code
- 6008570039981
- Fabrieksgarantie
- 60 maanden
De Mede8er MED600X3D is een High Definition Multimedia Player die volledige 3D-ondersteuning biedt. Daardoor is deze mediaspeler van Mede8er zeer geschikt en speciaal ontwikkeld voor de hedendaagse veeleisende media liefhebber.
De Mede8er X3D is zeer goed ontworpen voor het stabiel afspelen van de nieuwste High Definition bestanden zoals MKV, Blu-ray.iso en BDMV Blu-ray mappen structuur. De X3D kan dit vanaf externe USB HDD's, SD Card, Internet of Lokale Network share (SMB/NFS client). De X3D is uitgerust met geavanceerde functies zoals Fast Gigabit Netwerk Port. De Mede8er MED600X3D ondersteunt ten volle de allerlaatste video codecs zoals MKV-H264, BDMV, BDISO en M2TS voor naadloze weergave van alle ondersteunde files. Je kunt met de X3D ook genieten van 7.1 surround Full HD Audio streams via HDMI naar jouw 7.1 surround versterker.
- Inhoud verpakking:
- Mede8er MED600X3D
- Afstandsbediening
- 2x AA batterijen
- Stroomadapter
- HDMI 1.4 kabel
- AV kabel
Full HD 1080p weergave | |
---|---|
Ultra HD 4K weergave | |
3D Ondersteuning | |
Netwerk | Gigabit LAN |
Draadloos netwerk | Optioneel |
DTS downmixing | |
HDD grootte (GB) | Geen |
HDD inbouwmogelijkheid | |
eSATA aansluiting | |
Internet radio | |
BitTorrent client | |
Usenet client | |
UPnP | |
DLNA | |
Bonjour ondersteuning | |
HDMI | |
USB 3.2 Gen 1 | |
USB 3.2 Gen 2 | |
USB Type-C | |
Chipset | Realtek RTD1186 |
USB-aansluiting |
Producteigenschappen Mede8er MED600X3D
Full HD 1080p weergave | |
---|---|
Ultra HD 4K weergave |
Kenmerken
3D Ondersteuning |
---|
DVD menu ondersteuning | (VIDEO_TS) |
---|---|
BluRay menu ondersteuning | |
Netwerk | Gigabit LAN |
Draadloos netwerk | Optioneel |
DTS downmixing | |
HDD grootte (GB) | Geen |
HDD inbouwmogelijkheid | |
BluRay speler | |
BluRay speler mogelijkheid | |
eSATA aansluiting | |
Internet radio | |
PVR functies | |
Ingebouwde TV tuner | |
Ingebouwde kaartlezer | |
BitTorrent client | |
Usenet client | |
UPnP | |
DLNA | |
Bonjour ondersteuning |
Poorten & interfaces
HDMI | |
---|---|
USB 3.2 Gen 1 | |
USB 3.2 Gen 2 | |
USB Type-C |
Processor
Chipset | Realtek RTD1186 |
---|
Poorten & interfaces
Bluetooth | |
---|---|
USB-aansluiting |
Design
LCD Scherm |
---|
Links
Link | http://www.mede8er.eu/nl/index.php?d=600x3d |
---|
Reviews
MED600X3D
Ik heb deze mediaplayer gekocht ter vervanging van mijn 5 jaar oude Cfullhdma, die plotseling de geest gaf maar waar ik jaren erg veel plezier van heb gehad. Mijn Samsung SmartTV heeft ook wel een mediaplayer aan boord, maar die speelt geen DVD-menu's en geen ondertiteling. Daarom toch maar een nieuwe mediaplayer gekocht. Deze speler speelt voor een goede prijs heel erg veel, waaronder DVD en BD-menu's en daarnaast 3D. Dit waren voor mij belangrijke argumenten om deze speler te kiezen ipv bv een Eminent, die dat niet allemaal doet. Het aansluiten ging ook gemakkelijk: de NAS werd automatisch gevonden en het afspelen van video's verloopt vlotjes, in goede kwaliteit.
Waauw
Geweldige mediaspeler. Ik heb hem voorzien van de Mede8er draadloze dongle. Speelt echt alles probleemloos af vanaf mijn NAS(QNAP) via de router (BELKIN PLAY). Ik ben nog geen videofile tegengekomen die hij niet afspeelt. Geen DVD's meer in huis, alles staat op de NAS, met 2 x 2TB raid 1 hoef je niet erg bang te zijn je files te verliezen.
Beoordeling
Goed apparaat, moest echter tot 2 maal toe de firmware bijwerken voordat hij films kon weergeven. Wat echter nog steeds niet lukt is het instellen v/d netwerkverbinding. Van de support uit Spijkenisse word je ook niet veel wijzer. Jammer, want verder werkt hij prima.
Uitstekende mediaspeler
De vorige mediaspeler, WD Elements Play, heeft geen netwerk aansluiting en een wat minder prettige menustructuur. Op zoek naar een nieuwe werd deze Mede8er geadviseerd. Een schot in de roos. Van een installatie was nauwelijks sprake, gewoon alle stekkers erin en de NAS werd meteen gevonden. Met externe USB-schijven had ik iets meer moeite, ik heb er vier en er zijn twee ingangen. Met vier stuks via een hub duurde het erg lang voor de schijven toegankelijk waren en werden grote bestanden (mp4-video met beeld van 1920x1080 pixels) niet goed weergegeven. Met ? schijf direct op een USB-poort waren deze bezwaren er niet. Maar Informatique adviseerde mij een andere USB-hub (Ewent EW1131 3.0) en daarmee is ook dit probleem opgelost. Alle schijven kunnen aangesloten blijven en ik hoef geen stekkers te wisselen. De mediaspeler zet zelf de externe schijven uit als je ze niet gebruikt. Het voordeel is dat er geen extra schakelaar nodig is en je er niet aan hoeft te denken. Nadeel is dat je even moet wachten als je een schijf wilt gaan gebruiken. Bij het aanzetten is dat bij mij een kleine minuut, bij het overschakelen van de ene naar de andere schijf is dat ongeveer tien seconden. Met YouTube en internet via dit apparaat heb ik geen ervaring. Ik heb het gekocht voor weergave van video en audio van de NAS en USB-schijven en dat werkt uitstekend. Ik vind het de prijs meer dan waard.
Fijn apparaat
Een goede mediaplayer die nadat de uptades middels een usb stick is uitgvooerd prima fuctioneerd. Deze mediaplaye is heeft zelf een zoek fuctie voor eventuele beschikbare ondertitels. 3D weergave is prima. Het enige wat ik er graag bij gehad had willen hebbe zijn de Nederlandse apps voor Pathe, Videoland en de gemist apps van de Nederlandse zenders
MEDE8ER mediaplayer
Prima Mediaplayer, goed advies van de medewerker. Klein onopvallend kastje. Doet wat er van hem verwacht wordt. Prijs/prestatie zijn prima. Hopelijk gaat hij lang mee.
Prima spelertje
Lijkt erg veel op de Eminent, maar met iets mooiere software. Alleen worden er afkortingen gebruikt waar ik toch wel wat uitleg wil krijgen, en waar ze voor zijn. Doet wat hij moet doen, een prima spelertje. Voldoende aansluitingen
Sinds 1995
30 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
010-5191666
Beste computerwinkel
8 jaar op rij