Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXEN
Fabrikantcode
LS25BG400EUXEN
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
morgen afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
Aanbieding
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 2 stuks.
Laat je verleiden door een virtuele wereld die de realiteit tart met de Samsung Odyssey G4 25". Jouw game-ervaring krijgt een heel nieuwe dimensie. Het IPS-scherm met de brede kijkhoek van 178º staat garant voor heldere kleuren en haarscherp beeld vanuit elke positie. Met zoveel meer pixels en zoveel meer diepte lijken jouw games realistischer dan ooit tevoren.
Reageren in realtime - 240 Hz vernieuwingsfrequentie & 1 ms responstijd
Supersnel is voor jou niet snel genoeg en daarom kies jij voor een vernieuwingsfrequentie van 240 Hz. Reken voorgoed af met lag en onscherpe beelden en geef vol gas tijdens het gamen. Dankzij de responstijd van 1 ms schakel jij je tegenstanders uit zodra ze in beeld komen.
Focus zonder onderbrekingen - Compatibel met Nvidia G-Sync
Zie jouw game op jouw manier - Ergonomische standaard
Formaat scherm (max.) 25.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXEN monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 25.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178/178 graden
Contrast 1000:1
Helderheid 400 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 1 ms
Backlight type LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.2
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.2
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 120 mm
Pivot hoek -92 - 92 graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -15 - 15 graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -3 - 22 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 18 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 31 kWu
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 558.5 mm
Diepte 244.8 mm
Hoogte 552.9 mm
Gewicht (met standaard) 4500 g
Breedte ( zonder voet ) 559 mm
Diepte ( zonder voet ) 85 mm
Hoogte (zonder voet ) 341 mm
Gewicht 2.80 kg
Verpakking
Breedte verpakking 628 mm
Diepte verpakking 429 mm
Hoogte verpakking 163 mm
Gewicht verpakking 6000 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels HDMI
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXEN monitor