Asus VZ27EHF-W Eye Care Monitor 27inch
Fabrikantcode
90LM07B0-B02470
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
vandaag afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 2 stuks.
De Asus VZ27EHF is een 27-inch monitor met een standaard 16:9 beeldverhouding en een scherpe Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels. Met een indrukwekkende verversingssnelheid van 100 Hz en een zeer snelle responstijd van 1 milliseconde biedt deze IPS-monitor een vloeiende en responsieve beeldweergave, wat ideaal is voor veeleisende gamers. Het IPS-paneel staat garant voor nauwkeurige kleurweergave en brede kijkhoeken, essentieel voor een meeslepende visuele ervaring.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 100 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus VZ27EHF-W monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 100 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1300:1
Helderheid 250 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 1 ms
Backlight type LED
Touchscreen
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
In hoogte verstelbaar
Bereik kantelhoek -5 - 23-¦ graden
Kenmerken
VESA 75 x 75 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 1.4
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Wit
Kleur voet Wit
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 612.3 mm
Diepte 209.8 mm
Hoogte 433.5 mm
Gewicht (met standaard) 3500 g
Breedte ( zonder voet ) 612.3 mm
Diepte ( zonder voet ) 38.5 mm
Hoogte (zonder voet ) 356.7 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 678 mm
Diepte verpakking 124 mm
Hoogte verpakking 532 mm