Philips Evnia 27M2N3200A 27" IPS FHD 180Hz 1ms Gaming
Fabrikantcode
27M2N3200A/00
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Levertijd
levertijd onbekend
Voorraadstatus
Niet op voorraad
Informeer mij bij voorraad
Deze monitor levert snelheden tot 180 Hz bij elke game. Bovendien heeft hij allerlei andere functies die hem de ideale metgezel maken, zoals Full HD-resolutie, HDR-beeldkwaliteit en Smart Crosshair.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 165 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 4 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Philips Evnia 27M2N3200A 27" FHD Gaming monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 165 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1100:1
Helderheid 250 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 4 ms
Backlight type W-LED
Touchscreen
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.2
Ingebouwde USB-hub
Audio-uitgang
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 130 mm
Pivot hoek -90 - 90-¦ graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -45 - 45-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 20-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 1.4/2.2
Energie
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Gaming
Gewicht en omvang
Breedte 612 mm
Diepte 236 mm
Hoogte 543 mm
Gewicht (met standaard) 5300 g
Breedte ( zonder voet ) 612 mm
Diepte ( zonder voet ) 55 mm
Hoogte (zonder voet ) 365 mm
Verpakking
Breedte verpakking 780 mm
Diepte verpakking 224 mm
Hoogte verpakking 521 mm
Gewicht verpakking 9960 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Philips Evnia 27M2N3200A 27" FHD Gaming monitor