Asus TUF Gaming VG27VQM1B, LED monitor, curve
Fabrikantcode
90LM0A81-B01170
Levertijd
3-4 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De ASUS TUF Gaming VG27VQM1B is een 27-inch Full HD gaming monitor met een gebogen scherm en een snelle verversingssnelheid van 280Hz. Dit model biedt een reactietijd van 1 ms (GTG) en is uitgerust met FreeSync Premium voor vloeiende gameplay zonder tearing. De monitor ondersteunt ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) technologie, die ghosting en bewegingsonscherpte vermindert. Met een contrastverhouding van 4000:1 en 90% DCI-P3 kleurdekking zorgt het voor levendige kleuren en diepe zwarttinten, wat ideaal is voor een meeslepende gaming ervaring.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 280 Hz
Curved
Schermkrommingsclassificatie 1500R
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus TUF Gaming VG27VQM1B, LED monitor, monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 280 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel Fast VA
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 4000:1
Helderheid 250 cd/m2
Curved
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.2
In hoogte verstelbaar
Bereik kantelhoek 23 - -5-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Gewicht en omvang
Breedte 610 mm
Diepte 193 mm
Hoogte 456 mm
Gewicht (met standaard) 4900 g
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte ( zonder voet ) 78 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 680 mm
Diepte verpakking 150 mm
Hoogte verpakking 520 mm