Asus TUF Gaming VG34VQ3B, LED monitor, curved
Fabrikantcode
90LM0AA0-B01170
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
morgen afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 1 stuk.
De ASUS TUF Gaming VG34VQL3B is een 34-inch curved gaming monitor ontworpen voor een meeslepende game-ervaring. Hij heeft een WQHD-resolutie van 3440x1440 pixels en een 180Hz verversingssnelheid voor vloeiende beelden. Met een contrastverhouding van 4000:1 en ondersteuning voor DisplayHDR 400 levert het levendige en scherpe beelden. De monitor is ook uitgerust met FreeSync Premium Pro, wat zorgt voor tear-free gameplay. Daarnaast biedt het uitgebreide connectiviteitsopties zoals DisplayPort en HDMI.
Formaat scherm (max.) 34.0 "
Resolutie 3440 x 1440 px
Resolutie type UltraWide Quad HD
Refresh rate 180 Hz
Beeldverhouding 21:9
Reactietijd 1 ms
Touchscreen
Curved
Schermkrommingsclassificatie 1500R
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus TUF Gaming VG34VQ3B, LED monitor, c monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 34.0 "
Resolutie 3440 x 1440 px
Refresh rate 180 Hz
Beeldverhouding 21:9
Soort paneel VA
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 4000:1
Helderheid 400 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 1 ms
Backlight type LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 2 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Bereik kantelhoek -5 - 23-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 32 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 73 kWu
Vermogen 4 Watt
Design
Gebruiksdoel Gaming
Gewicht en omvang
Breedte 809 mm
Diepte 213 mm
Hoogte 448 mm
Gewicht (met standaard) 7600 g
Breedte ( zonder voet ) 809 mm
Diepte ( zonder voet ) 107 mm
Hoogte (zonder voet ) 366 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 940 mm
Diepte verpakking 198 mm
Hoogte verpakking 466 mm