Samsung LS27D700EAUXEN 27 IPS 4K Monitor 3840x2160/16:9/350cd/m2/5ms,
Fabrikantcode
LS27D700EAUXEN
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
1-2 weken
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
Ervaar de ongeëvenaarde beeldkwaliteit van de Samsung LS27D700EAUXEN, een 27-inch monitor die je onderdompelt in een adembenemende 4K Ultra HD-resolutie van 3840 x 2160 pixels. Met een verversingssnelheid van 60 Hz levert deze monitor scherpe en heldere beelden, ideaal voor zowel werk als entertainment.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Samsung LS27D700EAUXEN 27 IPS 4K Monitor monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1000:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.2
In hoogte verstelbaar
Pivot hoek -3 - 3-¦ graden
Bereik kantelhoek -2 - 25-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 23 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 39 kWu
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 612.9 mm
Diepte 180 mm
Hoogte 473.2 mm
Gewicht (met standaard) 5000 g
Breedte ( zonder voet ) 612.9 mm
Diepte ( zonder voet ) 41.6 mm
Hoogte (zonder voet ) 367.7 mm
Verpakking
Breedte verpakking 687 mm
Diepte verpakking 484 mm
Hoogte verpakking 160 mm