LG 24BA450-B
Fabrikantcode
24BA450-B.AEUQ
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
levertijd onbekend
Voorraadstatus
Niet op voorraad
Informeer mij bij voorraad
De LG 24BA450-B 24" Full HD IPS-monitor biedt een uitzonderlijke beeldkwaliteit met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en een IPS-paneel voor heldere kleuren en brede kijkhoeken. Met een verversingssnelheid van 100 Hz en een snelle reactietijd van 5 ms is deze monitor geschikt voor gaming en multimedia-gebruik. De 16:9 beeldverhouding en 24 inch schermdiagonaal maken deze monitor tot een veelzijdige keuze voor kantoor-, thuis- en entertainmenttoepassingen.
Formaat scherm (max.) 24.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 100 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
D-Sub (VGA)
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen LG 24BA450-B monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 24.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 100 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1300:1
Helderheid 200 cd/m2
Reactietijd 5 ms
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
Aantal D-Sub (VGA) poorten 1
HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 1.4
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.2
Ingebouwde USB-hub onbekend
USB Type-C onbekend
Hoofdtelefoon aansluiting
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 150 mm
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -45 - 45-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 21-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) D
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 13 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) Ni
Vermogen 4 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Gewicht en omvang
Breedte 538.6 mm
Diepte 239.9 mm
Hoogte 508.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 539 mm
Diepte ( zonder voet ) 51 mm
Hoogte (zonder voet ) 320 mm