LG 24BA850-B.AEU 23.8" IPS Monitor
Fabrikantcode
24BA850-B.AEU
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
morgen afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 2 stuks.
De LG 24BA850-B is een 23,8-inch Full HD-monitor met een IPS-paneel dat een resolutie van 1920 x 1080 pixels levert. Met een verversingssnelheid van 100 Hz biedt dit scherm een vloeiendere weergave dan standaard kantoormonitoren. Het display heeft een kleurdekking van 99% sRGB, wat resulteert in een nauwkeurige en levendige kleurweergave.
Dit model is specifiek ontworpen voor een moderne werkplek en fungeert als een USB-C dockingstation. De USB-C-poort ondersteunt video, data en een krachtige stroomlevering (Power Delivery) tot 90W, waardoor een laptop met ‚‚n kabel kan worden aangesloten en opgeladen. De monitor is daarnaast uitgerust met een ingebouwde Full HD-webcam en een microfoon, wat hem uitermate geschikt maakt voor videovergaderingen zonder extra accessoires.
Formaat scherm (max.) 24.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 100 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen LG 24BA850-B.AEU 23.8" IPS Monitor monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 24.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 100 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1300:1
Helderheid 250 cd/m2
Display technology LCD
Kleurdiepte 8 Bit
Reactietijd 5 ms
Backlight type LED
Touchscreen
HDR
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 2 x
DisplayPort versie 1.4
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal upstreampoorten 1
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 150 mm
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -45 - 45 graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -5 - 21 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) D
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 14 kWu
Vermogen 90 Watt
Stroomverbruik 14.8 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 539.6 mm
Diepte 250.0 mm
Hoogte 517.5 mm
Gewicht (met standaard) 6700 g
Breedte ( zonder voet ) 540 mm
Diepte ( zonder voet ) 50 mm
Hoogte (zonder voet ) 323 mm
Gewicht 3.90 kg
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 613 mm
Diepte verpakking 491 mm
Hoogte verpakking 184 mm
Gewicht verpakking 8400 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, USB Type-C
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten LG 24BA850-B.AEU 23.8" IPS Monitor monitor