Asus ROG Swift OLED PG27UCDM 26.5" QD-OLED 240Hz 0.03ms
Fabrikantcode
90LM0B30-B01971
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
vandaag afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 1 stuk.
De ROG Swift OLED PG27UCDM is een 27", 240Hz 4K gaming monitor die is uitgerust met de nieuwste vierde generatie QD-OLED technologie om superscherpe beelden en heldere tekst te leveren. Het geavanceerde QD-OLED paneel biedt een langere levensduur vergeleken met eerdere OLED-technologieën en minimale flikkering, zelfs bij fluctuerende frame rates. Met de toevoeging van de Neo Proximity Sensor in de nieuwe ROG OLED Care Pro suite, schakelt de monitor over naar een zwart scherm wanneer er geen gebruiker wordt gedetecteerd, om inbranden te voorkomen. De ingebouwde DisplayPortT 2.1a UHBR20 biedt volledige 80Gbps bandbreedte voor ondersteuning van ongecomprimeerde 4K beelden op een verbluffende 240Hz, om kijkervaringen naar een hoger niveau te tillen.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 0,03 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
DVI
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus ROG Swift OLED PG27UCDM 26.5" monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel QD-OLED
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1500000:1
Helderheid 250 cd/m2
Display technology OLED
Kleurdiepte 10 Bit
Reactietijd 0,03 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
DVI
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 2.1
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
In hoogte verstelbaar
Pivot hoek -90 - 90-¦ graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -30 - 30-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 20-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 36 kWu
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 610.3 mm
Diepte 218.8 mm
Hoogte 549.5 mm
Gewicht (met standaard) 7620 g
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte ( zonder voet ) 71 mm
Hoogte (zonder voet ) 369 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 896 mm
Diepte verpakking 188 mm
Hoogte verpakking 490 mm
Gewicht verpakking 12400 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus ROG Swift OLED PG27UCDM 26.5" monitor