Asus VA27UCPS Business Monitor
Fabrikantcode
90LM09WJ-B03170
EAN Code
Fabrieksgarantie
36 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
2-3 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De ASUS VA27UCPS is een krachtige 27-inch 4K UHD-monitor met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en een IPS-paneel. Met een ververssnelheid van 60 Hz en een reactietijd van 5 ms biedt deze monitor een duidelijk, levendig en nauwkeurig beeld. Dankzij de ondersteuning voor HDR10 en de USB-C-aansluiting is deze monitor een uitstekende keuze voor zowel video- als productiegebruik.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus VA27UCPS Business Monitor monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1000:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Pivot hoek -90 - 90-¦ graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -180 - 180-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 35-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 30 kWu
Vermogen 4 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 614 mm
Diepte 224 mm
Hoogte 523 mm
Gewicht (met standaard) 6900 g
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte ( zonder voet ) 48 mm
Hoogte (zonder voet ) 366 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 684 mm
Diepte verpakking 146 mm
Hoogte verpakking 466 mm