LG UltraGear OLED 45GX950A-B 45" 5K2K Dual Mode 165Hz-330Hz
Fabrikantcode
45GX950A-B.AEU
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
vandaag afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 1 stuk.
De LG UltraGear 45GX950A-B is een indrukwekkende 45-inch OLED-monitor met een resolutie van 5120 x 2160 pixels en een verversingssnelheid van 165 Hz. Deze curved monitor biedt een ultrabreed 21:9-beeldformaat, HDR-ondersteuning en een suprasnel reactietijd van 0.03 ms, waardoor gebruikers kunnen genieten van een uiterst vloeiende en gedetailleerde weergave, met name voor gaming en multitasking. De aanwezigheid van een USB-C-aansluiting maakt bovendien een eenvoudige en efficiƫnte verbinding mogelijk.
Formaat scherm (max.) 45.0 "
Resolutie 5120 x 2160 px
Resolutie type 5K2K UltraWide HD
Refresh rate 165 Hz
Beeldverhouding 21:9
Reactietijd 0,03 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen LG UltraGear OLED 45GX950A-B 45" monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 45.0 "
Resolutie 5120 x 2160 px
Refresh rate 165 Hz
Beeldverhouding 21:9
Soort paneel OLED
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1500000:1
Helderheid 250 cd/m2
Display technology OLED
Kleurdiepte 10 Bit
Reactietijd 0,03 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400 True Black
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 2.1
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Draaibaar
Kantelbaar
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 45 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) F
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 45 kWu
Vermogen 20 Watt
Stroomverbruik 66.0 Watt
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 991.6 mm
Diepte 342.0 mm
Hoogte 665.6 mm
Gewicht (met standaard) 14000 g
Breedte ( zonder voet ) 992 mm
Diepte ( zonder voet ) 226 mm
Hoogte (zonder voet ) 461 mm
Gewicht 9.40 kg
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 1142 mm
Diepte verpakking 564 mm
Hoogte verpakking 301 mm
Gewicht verpakking 20500 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten LG UltraGear OLED 45GX950A-B 45" monitor