Asus ROG XG27UCDMG 26.5" QD-OLED UHD 240Hz 0.03ms
Fabrikantcode
90LM0B20-B01971
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
vandaag afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 2 stuks.
De ROG Strix OLED XG27UCDMG is een 27", 240 Hz 4K gaming monitor die is uitgerust met de nieuwste vierde generatie QD-OLED technologie om superscherpe beelden en heldere tekst te leveren. Het geavanceerde QD-OLED paneel biedt een langere levensduur vergeleken met eerdere OLED-technologieën en minimale flikkering, zelfs bij fluctuerende frame rates. Met de toevoeging van de Neo Nabijheidssensor in de nieuwe ROG OLED Care Pro suite, schakelt de monitor over naar een zwart scherm als er geen gebruiker wordt gedetecteerd, om inbranden te voorkomen.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 0,03 ms
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus ROG Strix XG27UCDMG 26.5" QD-OLED U monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel QD-OLED
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1500000:1
Display technology OLED
Reactietijd 0,03 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Horizontaal draaibaar -45 - 45-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 20-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 34 kWu
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Gewicht en omvang
Breedte 613.0 mm
Diepte 168.7 mm
Hoogte 509.4 mm
Gewicht (met standaard) 7440 g
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte ( zonder voet ) 67 mm
Hoogte (zonder voet ) 369 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 860 mm
Diepte verpakking 163 mm
Hoogte verpakking 500 mm
Gewicht verpakking 10300 g
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus ROG Strix XG27UCDMG 26.5" QD-OLED U monitor