Philips 34B2U5600C 34" CURVE VA UWQHD 21/9 USB-C Docking
Fabrikantcode
34B2U5600C/00
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
levertijd onbekend
Voorraadstatus
Niet op voorraad
Informeer mij bij voorraad
De Philips 34B2U5600C is een breed 34 inch UltraWide-monitor met een 1500R-kromming, ontworpen om de productiviteit te verhogen. Het VA-paneel levert een UWQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels, wat zorgt voor een panoramisch overzicht en een hoog contrast. Dankzij de verversingssnelheid van 60 Hz worden beelden bovendien vloeiend weergegeven.
De monitor fungeert als een compleet dockingstation dankzij de USB-C-aansluiting met 96 W Power Delivery, waardoor een laptop via één kabel wordt opgeladen en verbonden met het netwerk via de ingebouwde RJ45 Ethernet-poort. De geïntegreerde KVM-switch maakt het mogelijk om tussen twee verschillende computers te schakelen terwijl hetzelfde toetsenbord en dezelfde muis worden gebruikt.
Formaat scherm (max.) 34.0 "
Resolutie 3440 x 1440 px
Resolutie type UltraWide Quad HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 21:9
Reactietijd 4 ms
Touchscreen
Curved
Schermkrommingsclassificatie 1500R
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Philips 34B2U5600C 34" CURVE VA UWQHD monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 34.0 "
Resolutie 3440 x 1440 px
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 21:9
Soort paneel VA
Kijkhoek 178 graden
Contrast 3500:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Kleurdiepte 8 Bit
Reactietijd 4 ms
Backlight type W-LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub USB 3.2 Gen 2
Aantal upstreampoorten 2
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 180 mm
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -180 - 180 graden
Bereik kantelhoek -5 - 30 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 1.4/2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 31 kWu
Vermogen 10 Watt
Stroomverbruik 28.3 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.3 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Grijs
Kleur voet Zilver
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 807.0 mm
Diepte 281.0 mm
Hoogte 575.0 mm
Gewicht (met standaard) 10400 g
Breedte ( zonder voet ) 807 mm
Diepte ( zonder voet ) 112 mm
Hoogte (zonder voet ) 369 mm
Gewicht 7.64 kg
Verpakking
Breedte verpakking 980 mm
Diepte verpakking 188 mm
Hoogte verpakking 525 mm
Gewicht verpakking 15650 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, Stroom, USB Type-C
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Philips 34B2U5600C 34" CURVE VA UWQHD monitor