Asus TUF Gaming VG27AQL5A 27" Fast IPS QHD 210Hz
Fabrikantcode
90LM0BM0-B01371
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
vandaag afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 2 stuks.
De ASUS TUF Gaming VG27AQL5A is een krachtige 27-inch gaming monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een snelle verversingssnelheid van 210 Hz. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleuren en kijkhoeken, ondersteund door HDR400-technologie voor een levendiger beeld. Met een reactietijd van slechts 1 ms is deze monitor goed uitgerust voor snel bewegende games, waarbij spelers kunnen profiteren van de soepele en nauwkeurige weergave.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 210 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus TUF Gaming VG27AQL5A 27" QHD monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 210 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel Fast IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1300:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 1 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB Type-C
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Pivot hoek -90 - 90-¦ graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -20 - 20-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 20-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 41 kWu
Vermogen 4 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 615 mm
Diepte 215 mm
Hoogte 534 mm
Gewicht (met standaard) 6900 g
Breedte ( zonder voet ) 615 mm
Diepte ( zonder voet ) 51 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 815 mm
Diepte verpakking 170 mm
Hoogte verpakking 477 mm
Gewicht verpakking 9300 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus TUF Gaming VG27AQL5A 27" QHD monitor