Samsung LS27FM500EUXEN 27" Smart
Fabrikantcode
LS27FM501EUXEN
Levertijd
1-2 werkdagen
In winkelmandje
De Samsung LS27FM500EUXEN, 27 Inch Smart Monitor M5 M50F FHD is een veelzijdige monitor die ontworpen is voor zowel werk als entertainment. Het 27-inch scherm heeft een Full HD-resolutie van 1920x1080 pixels met een verversingssnelheid van 60Hz. Door het Tizen-besturingssysteem is het mogelijk om direct gebruik te maken van streaming-apps zoals Netflix en YouTube, zonder dat er een computer aangesloten hoeft te worden.
De monitor is voorzien van ingebouwde luidsprekers met een vermogen van 10W, waardoor externe speakers niet noodzakelijk zijn voor basisfuncties. Het ontwerp is strak en zwart, waarbij de monitor licht kantelbaar is op de voet. Voor degenen die liever een monitorarm gebruiken, is er ondersteuning voor een VESA 100x100 wandmontage. De bediening verloopt soepel via de meegeleverde afstandsbediening.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Samsung LS27FM500EUXEN 27" Smart monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 60 Hz
Contrast 1000:1
Helderheid 250 cd/m2
Display technology LCD
Kleurdiepte 8 Bit
Reactietijd 5 ms
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 1.4
DisplayPort
Mini DisplayPort
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 2.0
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 1
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Draaibaar
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -2 -15 graden
Kenmerken
VESA 100x100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 3 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 33 kWu
Vermogen 10 Watt
Stroomverbruik 48.0 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Wit
Frameloos ontwerp
Gewicht en omvang
Breedte 612.7 mm
Diepte 200.5 mm
Hoogte 468.9 mm
Gewicht (met standaard) 3500 g
Breedte ( zonder voet ) 613 mm
Diepte ( zonder voet ) 41 mm
Hoogte (zonder voet ) 370 mm
Gewicht 3.00 kg
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 667 mm
Diepte verpakking 467 mm
Hoogte verpakking 100 mm
Gewicht verpakking 5200 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels HDMI, Stroom
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Samsung LS27FM500EUXEN 27" Smart monitor