Samsung LS27FG502EUXEN 27IN IPS Flat 16:9 2560x
Fabrikantcode
LS27FG502EUXEN
Levertijd
1-2 weken
In winkelmandje
De Samsung Odyssey G5 LS27FG502EUXEN 27" Quad HD-monitor biedt een immersieve gaming-ervaring met een resolutie van 2560 x 1440 pixels, een verversingssnelheid van 180 Hz en een reactietijd van 1 ms. Het IPS-paneel met HDR10-ondersteuning zorgt voor levendige kleuren en hoge contrastverhouding, waardoor je volledig opgaat in je favoriete games.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 180 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Samsung LS27FG502EUXEN 27IN IPS Flat 16: monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 180 Hz
Contrast 1000:1
Helderheid 300 cd/m2
Display technology LCD
Kleurdiepte 8 Bit
Reactietijd 1 ms
Backlight type LED
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.2
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Audio-uitgang
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 105 mm
Pivot hoek 92 graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar 45 graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -3 -25 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 36 kWu
Stroomverbruik 48.0 Watt
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Gewicht en omvang
Breedte 614.0 mm
Diepte 250.2 mm
Hoogte 517.8 mm
Gewicht (met standaard) 4100 g
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte ( zonder voet ) 46 mm
Hoogte (zonder voet ) 362 mm
Gewicht 2.90 kg
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 655 mm
Diepte verpakking 114 mm
Hoogte verpakking 488 mm