Asus BE27ACGN Docking Monitor 27" IPS
Fabrikantcode
90LM03I0-B03K71
EAN Code
Fabrieksgarantie
36 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
6-7 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De Asus BE27ACGN Docking Monitor is een 27-inch zakelijke monitor met een scherpe QHD-resolutie van 2560x1440 pixels. Het frameloze IPS-paneel biedt brede kijkhoeken van 178 graden en een kleurreproductie van 99% sRGB, wat zorgt voor consistente en heldere beelden. Met een verversingssnelheid van 120Hz en ondersteuning voor Adaptive-Sync worden bewegingen vloeiend weergegeven zonder haperingen.
Dit scherm fungeert als een compleet dockingstation dankzij de veelzijdige USB-C-aansluiting. Deze poort ondersteunt niet alleen de overdracht van video- en datasignalen, maar kan aangesloten laptops ook opladen met een vermogen tot 96W via een enkele kabel.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 120 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus BE27ACGN Docking Monitor 27" IPS monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 120 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1500:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 5 ms
Backlight type LED
Touchscreen
HDR
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 2 x
DisplayPort versie 1.4
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 150 mm
Pivot hoek -90 - 90 graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -180 - 180 graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -5 - 35 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 1.4
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) D
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 16 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 32 kWu
Vermogen 4 Watt
Stroomverbruik 18.2 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 612.2 mm
Diepte 224.0 mm
Hoogte 527.8 mm
Gewicht (met standaard) 7000 g
Breedte ( zonder voet ) 612 mm
Diepte ( zonder voet ) 47 mm
Hoogte (zonder voet ) 363 mm
Gewicht 5.00 kg
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 691 mm
Diepte verpakking 140 mm
Hoogte verpakking 427 mm
Gewicht verpakking 10100 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus BE27ACGN Docking Monitor 27" IPS monitor