Philips 34B2U3600C 34i CURVE VA UWQHD 21/9 USB-C
Fabrikantcode
34B2U3600C/00
EAN Code
Fabrieksgarantie
Geen
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
2-3 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De Philips 3000 series 34B2U3600C/00 34" Wide Quad HD monitor biedt een indrukwekkend en immersief beeldscherm met een resolutie van 3440 x 1440 pixels, een verversingssnelheid van 120 Hz en een VA-paneel. Deze curved monitor met USB-C-aansluiting is ideaal voor multimedia, gaming en productiviteit, en biedt een breed gezichtsveld en snelle reactietijden voor een vloeiende weergave.
Formaat scherm (max.) 34.0 "
Resolutie 3440 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 120 Hz
Beeldverhouding 21:9
Reactietijd 4 ms
Touchscreen
Curved
Schermkrommingsclassificatie 1500R
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
DVI
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Philips 34B2U3600C 34i CURVE VA UWQHD 21 monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 34.0 "
Resolutie 3440 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 120 Hz
Beeldverhouding 21:9
Soort paneel VA
Kijkhoek 178 graden
Contrast 3500:1
Helderheid 300 cd/m2
Display technology LCD
Kleurdiepte 10 Bit
Reactietijd 4 ms
Backlight type W-LED
Touchscreen
HDR
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
DVI
HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal upstreampoorten 2
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -180 - 180 graden
Bereik kantelhoek -5 - 30 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 1.4/2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) D
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 20 kWu
Vermogen 10 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 807.0 mm
Diepte 287.0 mm
Hoogte 575.0 mm
Gewicht (met standaard) 10401 g
Breedte ( zonder voet ) 807 mm
Diepte ( zonder voet ) 107 mm
Hoogte (zonder voet ) 369 mm
Verpakking
Breedte verpakking 930 mm
Diepte verpakking 188 mm
Hoogte verpakking 525 mm