Asus ROG Strix XG27ACMES 27" IPS QHD 255Hz 1ms
Fabrikantcode
90LM0C90-B01171
Levertijd
3-4 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De ASUS ROG Strix XG27ACMES is een krachtige 27-inch QHD-monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels. Met een verversingssnelheid van 255 Hz, een reactietijd van 1 ms en ondersteuning voor HDR10 en DisplayHDR 400, biedt deze monitor een soepele en levendige weergave, ideaal voor gamers en professionals die hoge prestaties zoeken. De IPS-paneel en USB-C-aansluiting vervolledigen de functies van deze monitor.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 255 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus ROG Strix XG27ACMES 27" QHD Gaming monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 255 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel Fast IPS
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1300:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 1 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
DisplayPort versie 1.4
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Aantal upstreampoorten 1
Horizontaal draaibaar 45 - -45 graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek 20 - -5 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 2.3
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 40 kWu
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Gewicht en omvang
Breedte 614.8 mm
Diepte 188.7 mm
Hoogte 503.4 mm
Gewicht (met standaard) 5960 g
Breedte ( zonder voet ) 615 mm
Diepte ( zonder voet ) 63 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 840 mm
Diepte verpakking 515 mm
Hoogte verpakking 186 mm
Gewicht verpakking 8360 g
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus ROG Strix XG27ACMES 27" QHD Gaming monitor