Samsung S27D604UAU Office Monitor, QHD, 100Hz, KVM-Switch
Fabrikantcode
LS27D604UAUXEN
EAN Code
Fabrieksgarantie
Geen
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
5-6 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De Samsung S27D604UAU Office Monitor is een veelzijdige 27-inch monitor met een scherpe QHD-resolutie van 2560x1440 pixels, wat zorgt voor gedetailleerde beelden op de werkvloer. Dankzij het IPS-paneel geniet de gebruiker van brede kijkhoeken en een helderheid van 350 cd/m², terwijl de HDR10-ondersteuning bijdraagt aan een realistisch kleurcontrast. Een belangrijk kenmerk is de uitgebreide connectiviteit via USB-C, waarmee randapparatuur kan worden aangesloten en laptops met maximaal 90W kunnen worden opgeladen via één kabel. De monitor is ergonomisch ontworpen en kan in hoogte worden versteld, gekanteld en gedraaid naar de portretstand voor optimaal comfort. Daarnaast is het scherm voorzien van een 100Hz verversingssnelheid voor vloeiende overgangen en technieken zoals Flicker Free en Eye Saver Mode om oogvermoeidheid tijdens lange werkdagen te verminderen.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 100 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Samsung S27D604UAU Office Monitor, QHD, monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 100 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1000:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Kleurdiepte 10 Bit
Reactietijd 5 ms
Backlight type LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal upstreampoorten 1
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Aantal DisplayPort-uitgangen 1
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio-uitgang
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 120 mm
Pivot hoek -92 - 90 graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -30 - 30 graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -2 - 25 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 20 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 32 kWu
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 612.9 mm
Diepte 220.0 mm
Hoogte 556.6 mm
Gewicht (met standaard) 6100 g
Breedte ( zonder voet ) 613 mm
Diepte ( zonder voet ) 42 mm
Hoogte (zonder voet ) 368 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 687 mm
Diepte verpakking 510 mm
Hoogte verpakking 160 mm