Samsung Monitor LS37D804UAUXEN / ViewFinity LS37D804UAU Black
Fabrikantcode
LS37D804UAUXEN
EAN Code
Fabrieksgarantie
Geen
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
5-6 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
Formaat scherm (max.) 37.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Samsung Monitor LS37D804UAUXEN / ViewFin monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 37.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel VA
Kijkhoek 178 graden
Contrast 3000:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.2
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal upstreampoorten 1
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
In hoogte verstelbaar
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -30 - 30 graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -5 - 20 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 37 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 66 kWu
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 823.9 mm
Diepte 250.0 mm
Hoogte 648.0 mm
Gewicht (met standaard) 8900 g
Breedte ( zonder voet ) 824 mm
Diepte ( zonder voet ) 42 mm
Hoogte (zonder voet ) 487 mm
Verpakking
Breedte verpakking 921 mm
Diepte verpakking 604 mm
Hoogte verpakking 181 mm