Asus ROG Strix XG27AQDMES 27" QD-OLED QHD 240Hz 0.03ms
Fabrikantcode
90LM0C80-B01171
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
1-2 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMES is een indrukwekkende 27-inch QHD-gamingmonitor met een hoge verversingssnelheid van 240 Hz en een blitzsnelle reactietijd van 0.3 ms. Dankzij de QD-OLED-technologie biedt het scherm levendige kleuren, diepe zwartnuances en een uitstekend contrastbereik, waardoor games en video's tot leven komen. Met HDR10-ondersteuning en een breed kleurengamma is dit een veelzijdige monitor voor een uitmuntende gaming- en entertainmentervaring.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 0,3 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus ROG Strix XG27AQDMES 27" OLED Game monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel OLED
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1500000:1
Helderheid 200 cd/m2
Display technology OLED
Reactietijd 0,3 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
In hoogte verstelbaar
Pivot hoek -90 - 90 graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -45 - 45 graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -5 - 20 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 30 kWu
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 611.0 mm
Diepte 188.0 mm
Hoogte 503.0 mm
Gewicht (met standaard) 6800 g
Breedte ( zonder voet ) 611 mm
Diepte ( zonder voet ) 69 mm
Hoogte (zonder voet ) 370 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 780 mm
Diepte verpakking 186 mm
Hoogte verpakking 470 mm
Gewicht verpakking 8900 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus ROG Strix XG27AQDMES 27" OLED Game monitor