LG 32U850SA-W
Fabrikantcode
32U850SA-W.AEU
EAN Code
Fabrieksgarantie
12 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
3-4 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De LG 32U850SA-W is een 32 inch smart monitor met een 4K UHD-resolutie van 3840x2160 pixels en een IPS-paneel, waardoor beelden scherp worden weergegeven met brede kijkhoeken en een kleurdekking van 95% DCI-P3. Het scherm ondersteunt HDR10, heeft een helderheid van 400 nits, een responstijd van 5 ms en een verversingssnelheid van 60Hz. Dankzij het ingebouwde webOS-platform kan de monitor ook zelfstandig streamingapps en slimme functies gebruiken zonder aangesloten pc, met ondersteuning voor AirPlay 2, Screen Share en Bluetooth. Voor aansluitingen beschikt het model over drie USB-C-poorten, waarvan één met maximaal 90W Power Delivery, twee HDMI 2.0-poorten en een hoofdtelefoonaansluiting. Daarnaast is de monitor voorzien van een verstelbare standaard met hoogte-, kantel- en pivotfuncties, een ingebouwde camera en ondersteuning voor VESA-montage van 100x100 mm.
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840x2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
Schermkrommingsclassificatie 0
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
USB Power Delivery tot max. 90 W
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen LG 32U850SA-W monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840x2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1000:1
Helderheid 320 cd/m2
Display technology LED
Kleurdiepte 10 Bit
Reactietijd 5 ms
Backlight type Edge-Lit
Touchscreen
HDR
HDR Technologie High Dynamic Range 10 (HDR10)
Curved
Schermkrommingsclassificatie 0
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
Aantal D-Sub (VGA) poorten 0
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 0 x
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 2.0
Aantal upstreampoorten 1
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Aantal DisplayPort-uitgangen 0
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 110 mm
Pivot hoek 0 - 90 graden
Draaibaar
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -5 - 15 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 31 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 46 kWu
Vermogen 10 Watt
Stroomverbruik 22.0 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Bedrijf
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Wit
Kleur voet Wit
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 714.0 mm
Diepte 216.0 mm
Hoogte 610.0 mm
Gewicht (met standaard) 7700 g
Breedte ( zonder voet ) 714 mm
Diepte ( zonder voet ) 23 mm
Hoogte (zonder voet ) 419 mm
Verpakking
Breedte verpakking 945 mm
Diepte verpakking 142 mm
Hoogte verpakking 546 mm