DAB+ Radio | 3,6 W | FM | Klok & Wekkerfunctie | Z

Beoordeling
Artikelnummer
203769
Fabrikantcode
RDDB1000BK
EAN Code
5412810320295
Fabrieksgarantie
12 maanden
N I E T   M E E R   L E V E R B A A R

Deze DAB Radio | 3,6 W | FM | van Nedis heeft alle voordelen van digitale radio, zoals storingsvrije audiokwaliteit, een zeer groot aantal beschikbare kanalen en eenvoudige navigatie door een namenlijst om stations op te zoeken.
De radio heeft ruimte om 40 DAB - of FM-stations op te slaan, zodat je jouw favoriete zenders meteen kunt terugvinden.

Door het compacte ontwerp, een 3,5mm-audio-ingang en een wekkerfunctie is dit een multifunctionele radio die je gemakkelijk meeneemt naar de tuin of het strand.

Gebruik de USB-kabel om de radio te voeden (adapter niet inbegrepen) of doe er 4x AAA-batterijen in om hem te gebruiken waar je wilt.

Kleur Zwart
WiFi
Producteigenschappen DAB+ Radio, 3,6 W, FM |
Kenmerken
Kleur Zwart
Klok
Aantal ingebouwde speakers 1
Equalizer-instellingen
Design
Materiaal Kunststof
Kenmerken
Afstandsbediening
Wekker
Poorten & interfaces
USB-aansluiting
Lijningang
Netwerk
WiFi
Gewicht en omvang
Hoogte 94 mm
Diepte 45 mm
Breedte 160 mm
Gewicht 421 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.

Voor dit product zijn er nog geen reviews.

Sinds 1995

31 jaar computerspecialist

Ruime winkel

Koffie staat klaar

Telefonisch bereikbaar

010-5191666

Beste computerwinkel

8 jaar op rij



Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.

  • Met zorg wordt de productinformatie van elk product door ons vastgelegd. Mocht er naar jouw mening toch iets niet kloppen, wil je dan zo vriendelijk zijn om dit aan ons te melden. Aan foutieve of onvolledige informatie kunnen geen rechten ontleend worden.
  • Als wij bij een product vermelden dat het vandaag verzonden wordt, dan bieden wij het product dezelfde dag aan bij een van onze vervoerders. In veruit de meeste gevallen bezorgen de vervoerders het pakket dan de volgende dag. Bevat een bestelling producten met verschillende levertijden, dan geldt voor de hele bestelling de levertijd van het product met de langste levertijd.
  • Prijzen zijn onder voorbehoud en kunnen wijzigen als gevolg van fouten, marktontwikkeling en/of dollarkoers.
  • Dit artikel behoort niet tot ons kernassortiment en zullen we doorbestellen bij onze leverancier.