AOC U28G2XU2/BK 28" 4K
Fabrikantcode
U28G2XU2/BK
EAN Code
Fabrieksgarantie
36 maanden
N I E T   M E E R   L E V E R B A A R
Nieuwe 4K UHD 3840x2160 monitor met HDMI 2.1, 144Hz, lage input lag en VESA-gecertificeerde HDR400
Formaat scherm (max.) 28.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 144 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen AOC U28G2XU2/BK 28" 4K Gaming monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 28.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 144 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-ª graden
Contrast 1000:1
Helderheid 370 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 1 ms
Backlight type W-LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
Blauw licht reducer
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 2 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 130 mm
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -5 - 23-ª graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -30 - 30-ª graden
Kenmerken
VESA Ja mm
Antireflectiescherm
Energie
Vermogen 6 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart/Rood
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 636.4 mm
Diepte 227.4 mm
Hoogte 531.9 mm
Gewicht (met standaard) 6370 g
Breedte ( zonder voet ) 636.4 mm
Diepte ( zonder voet ) 53 mm
Hoogte (zonder voet ) 368.5 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 162 mm
Diepte verpakking 717 mm
Hoogte verpakking 593 mm
Gewicht verpakking 8950 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten AOC U28G2XU2/BK 28" 4K Gaming monitor