Samsung Serie 8 S27B800TGU 27"
Fabrikantcode
LS27B800TGUXEN
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
3-4 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
UHD-resolutie & IPS-scherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
HDMI
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Samsung Serie 8 S27B800TGU 27" monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1000:1
Display technology LCD
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.0
Ingebouwde USB-hub
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 120 mm
Pivot hoek -2 - 92-¦ graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -30 - 30-¦ graden
Bereik kantelhoek -2 - 25-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 49 kWu
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 615.5 mm
Diepte 196.4 mm
Hoogte 551.9 mm
Gewicht (met standaard) 7100 g
Breedte ( zonder voet ) 615.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 42.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 368.2 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 686 mm
Diepte verpakking 171 mm
Hoogte verpakking 450 mm
Gewicht verpakking 8400 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Samsung Serie 8 S27B800TGU 27" monitor