Asus VA32UQSB 31.5inch IPS WLED UHD
Fabrikantcode
90LM04W7-B01E70
EAN Code
Fabrieksgarantie
36 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
4-5 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De ASUS VA32UQSB is een 31,5" 4K HDR (3840 x 2160) monitor met een randloos IPS-paneel voor groothoekweergave, voor ongelooflijk scherpe beelden en verbluffende videoweergave. Met dubbele HDMI, DisplayPort en twee USB-A downstream-poorten kunt u uw desktop/notebook en USB-apparaten tegelijkertijd aansluiten. Het zeer ergonomische ontwerp met kantel-, draai-, pivot- en hoogteaanpassingen, samen met TÜV Rheinland-gecertificeerde Flicker-free en Low Blue Light zorgt voor een comfortabele kijkervaring.
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 4 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus VA32UQSB 31.5inch IPS WLED UHD monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1000:1
Helderheid 350 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 4 ms
Backlight type LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.2
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 150 mm
Pivot hoek -90 - 90-¦ graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -180 - 180-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 25-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 1.4
Energie
Vermogen 4 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 714.6 mm
Diepte 264.9 mm
Hoogte 594.1 mm
Gewicht (met standaard) 9340 g
Breedte ( zonder voet ) 714.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 53 mm
Hoogte (zonder voet ) 423.7 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 794 mm
Diepte verpakking 218 mm
Hoogte verpakking 512 mm
Gewicht verpakking 12000 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, HDMI, USB
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus VA32UQSB 31.5inch IPS WLED UHD monitor