Corsair XENEON 32UHD144-A
Fabrikantcode
CM-9020006-PE
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
4-5 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De Corsair XENEON 32UHD144-A is een 32-inch IPS-monitor met een indrukwekkende resolutie van 3840 x 2160 pixels en een standaard beeldverhouding van 16:9. Met een opmerkelijke verversingssnelheid van 144Hz biedt deze monitor een vloeiende en responsieve weergave, ideaal voor gaming en grafische toepassingen. Het ondersteunt HDR600, wat zorgt voor helderdere en levendigere kleuren, evenals diepere zwarttinten. Bovendien beschikt het over zowel FreeSync Premium als G-Sync, wat zorgt voor een soepele en gesynchroniseerde beeldweergave, ongeacht je grafische kaartvoorkeur.
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 144 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Corsair XENEON 32UHD144-A monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 144 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1000:1
Kleurdiepte 8 Bit
Reactietijd 1 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie High Dynamic Range (HDR) 400, High Dynamic Range (HDR) 600
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Aantal upstreampoorten 1
Audio-uitgang
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 110 mm
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -30 - 30-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 20-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm