LC-Power LC-35U3-RAID-2
Fabrikantcode
LC-35U3-RAID-2
EAN Code
Fabrieksgarantie
12 maanden
Verzendkosten
Levertijd
4-5 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
USB 3.2 Gen 1x1 (USB-A): Snelle gegevensoverdracht tot 5 Gbps via USB 3.2.
Compatibiliteit: Geschikt voor twee 8,89 cm (3,5 inch) SATA harde schijven.
RAID-functie: Ondersteunt RAID-configuraties zoals 0, 1, Large en JBOD
UASP-ondersteuning: Voor nog snellere gegevensoverdracht (vereist Windows 8 of hoger).
Aluminium behuizing: Duurzaam en efficiƫnt voor warmteafvoer.
Ventilatorregeling: Houdt je schijven koel.
SATA 5 Gb/s chipset: Compatibel met SATA I/II/III.
Plug-and-play: Eenvoudig aan te sluiten op je pc of notebook.
USB Powered
USB Versie 3.2 Gen 1
Kleur Zwart
USB-connectortype USB-A
Producteigenschappen LC-Power LC-35U3-RAID-2
Kenmerken
Type Raid 0/1 | Large | JBOD
Overdrachtssnelheid 5000 Mbit/s
Aantal slots 2
USB Powered
USB Versie 3.2 Gen 1
Design
Kleur Zwart
Materiaal Aluminium
Poorten & interfaces
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1
USB 3.2 Gen 2
USB Type-C
Aansluitingen
USB-connectortype USB-A
eSATA
FireWire
Energie
Type stroombron AC
Opslagmedia
Ondersteunde opslagstationinterfaces SATA I | II | III
Geintegreerde geheugenkaartlezer
Hot swappable HDD
Gewicht en omvang
Hoogte 113.0 mm
Breedte 65.0 mm
Diepte 184.0 mm