Philips 49B2U5900CH 49" VA CURVE USB-C
Fabrikantcode
49B2U5900CH/00
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
vandaag afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
Aanbieding
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 2 stuks.
Ervaar Visuele Pracht met de Philips 49B2U5900CH 49" VA CURVE USB-C Monitor!
Gebogen Display: Geniet van een meeslepende kijkervaring op het 49-inch gebogen VA-display.
USB-C Connectiviteit: Eén kabel voor video, gegevens en stroom voor een opgeruimde werkplek.
Refreshrate van 75Hz en HDR400: Vloeiende beelden en verbeterde kleurweergave voor een meeslepende ervaring.
Ervaar visuele pracht en productiviteit met de Philips 49B2U5900CH 49" VA CURVE USB-C Monitor!
Formaat scherm (max.) 49.0 "
Resolutie 5120 x 1440 px
Resolutie type UltraWide Quad HD
Refresh rate 75 Hz
Beeldverhouding 32:9
Reactietijd 4 ms
Touchscreen
Curved
Schermkrommingsclassificatie 1800R
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
DVI
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Philips 49B2U5900CH monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 49.0 "
Resolutie 5120 x 1440 px
Refresh rate 75 Hz
Beeldverhouding 32:9
Soort paneel VA
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 3000:1
Helderheid 450 cd/m2
Display technology LCD
Kleurdiepte 8 Bit
Reactietijd 4 ms
Backlight type W-LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
DVI
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Aantal upstreampoorten 2
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 150 mm
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -30 - 30-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 15-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 1.4/2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Vermogen 6 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.8 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 1193.0 mm
Diepte 268.0 mm
Hoogte 586.0 mm
Gewicht (met standaard) 15210 g
Breedte ( zonder voet ) 1193 mm
Diepte ( zonder voet ) 164 mm
Hoogte (zonder voet ) 373 mm
Verpakking
Breedte verpakking 1290 mm
Diepte verpakking 475 mm
Hoogte verpakking 300 mm