Acer Swift Go 16 SFG16-72-76EE Ultra 7-155U,32/1TB
Fabrikantcode
NX.KWNEH.001
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
levertijd onbekend
Voorraadstatus
Niet op voorraad
Informeer mij bij voorraad
De Acer Swift Go 16 SFG16-72-76EE in Steel Grey is een krachtige en stijlvolle laptop die uitblinkt in prestaties en beeldkwaliteit. Het 16-inch 3.2K OLED-scherm biedt een schitterende weergave met rijke kleuren en een hoge helderheid, ondersteund door Adobe RGB en een vloeiende 120Hz verversingssnelheid. Onder de motorkap vind je de geavanceerde Intel Core Ultra 7 155U processor, die samen met 32GB DDR5X RAM moeiteloos multitasking en zware toepassingen aankan. De laptop is uitgerust met een royale 1TB PCIe NVMe SSD, waardoor je voldoende opslagruimte hebt voor al je bestanden en snel toegang tot je gegevens. De geïntegreerde Intel Graphics zorgen voor een betrouwbare grafische ervaring, terwijl het verlichte US International toetsenbord het typen in elke omgeving vergemakkelijkt. Deze laptop draait op Windows 11 Home, wat zorgt voor een moderne en gebruiksvriendelijke interface.
Kleurnaam Steel Grey
Kleur Grijs
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Core Ultra 7
Geheugen 32 GB
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Schermgrootte 16.0 inch
Resolutie 3200 x 2000 px
Soort paneel OLED
Helderheid 400 cd/m2
Grafischekaart Geïntegreerde graphics
Toetsenbordindeling QWERTY
Wifi-standaard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Besturingssysteem Windows 11 Home
Producteigenschappen Acer Swift Go 16 SFG16-72-76EE laptop
Type laptop
Chromebook
Design
Kleurnaam Steel Grey
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Grijs
Processor
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Core Ultra 7
Processortype 155U
Aantal processorkernen 12
Snelheid 1.7 GHz
Maximale snelheid 4.8 GHz
Cache 12 MB
Geheugen
Geheugen 32 GB
Type geheugen DDR5
Max. geheugen 32 GB
Geheugen form factor On-board
Opslag
Totale capaciteit SSD's 1000 GB
SSD
Aantal SSD's 1
SSD Grootte 1000 GB
SSD interface PCIe NVME
Beeldscherm
Schermgrootte 16.0 inch
Touchscreen
Resolutie 3200 x 2000 px
Schermtype WQXGA+
Soort paneel OLED
Beeldverhouding 16:10
Refresh rate 120 Hz
Helderheid 400 cd/m2
Videokaart
Toetsenbord kenmerken
Toetsenbordindeling QWERTY
Numeriek toetsenblok
Verlicht toetsenbord
Netwerk
Wireless LAN Type Wi-Fi 6E (802.11ax)
Mobiele netwerkverbinding
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.3
Draadloos netwerk
Poorten & interfaces
Cardreader
Cardreader MicroSD (TransFlash)
Microfoonaansluiting
Microfoon/koptelefoon combi
USB 3.2 Gen 1 Type A 2 x
USB Power Delivery
Thunderbolt 4-poorten 2 x
HDMI
HDMI versie 2.1
Audio
Audiosysteem DTS:X Ultra
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Microfoon
Camera
Webcam
Privacycamera
Voorcamera HD-type Quad HD
Accu
Type batterij Lithium-Ion (Li-Ion)
Kenmerken
Batterijcapaciteit 50 Wh
Aanbevolen adapter 100 W
Software
Gewicht en omvang
Breedte 356 mm
Diepte 244.5 mm
Hoogte 14.9 mm
Gewicht 1.6 kg
Voeding
AC-adapter, vermogen 100 W