LG 40" 40WP95XP-W UltraWide HDMI DP Thunderbolt
Fabrikantcode
40WP95XP-W
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
levertijd onbekend
Voorraadstatus
Niet op voorraad
Informeer mij bij voorraad
LG 40" 40WP95XP-W is een grote ultrawide monitor die perfect is voor multitasken en productiviteit. Met een 40-inch scherm biedt deze monitor een enorm werkoppervlak, ideaal voor professionals die veel vensters tegelijk willen bekijken.
De LG 40" 40WP95XP-W biedt een uitstekende balans tussen ruimte, prestaties en kleuraccuratesse, waardoor het een topkeuze is voor creatieve professionals en iedereen die op zoek is naar een breed werkgebied.
Formaat scherm (max.) 40.0 "
Resolutie 5120 x 2160 px
Resolutie type UltraWide 5K HD
Beeldverhouding 21:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
Schermkrommingsclassificatie 2500R
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen LG 40" 40WP95XP-W UltraWide monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 40.0 "
Resolutie 5120 x 2160 px
Resolutie type UltraWide 5K HD
Beeldverhouding 21:9
Soort paneel Nano IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1000:1
Helderheid 300 cd/m2
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
Ingebouwde USB-hub onbekend
USB Type-C onbekend
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Bereik kantelhoek -15 - 15-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 40 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 72 kWu
Stroomverbruik (stand-by) 1.2 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Kleur Wit
Kleur voet Zilver
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 947.2 mm
Diepte 283.0 mm
Hoogte 614.7 mm
Gewicht (met standaard) 12300 g
Breedte ( zonder voet ) 947 mm
Diepte ( zonder voet ) 115 mm
Hoogte (zonder voet ) 419 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 1050 mm
Diepte verpakking 250 mm
Hoogte verpakking 510 mm
Gewicht verpakking 16600 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten LG 40" 40WP95XP-W UltraWide monitor