LG UltraGear 27GX790A-B 27" OLED QHD
Fabrikantcode
27GX790A-B.AEU
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
morgen afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 1 stuk.
Breng je gameplay naar het volgende niveau met de LG UltraGear 27GX790A-B. Met 0,03 ms responsetijd voelen je games extra responsief, zodat jij bliksemsnel reageert op onverwachte veranderingen. Ook is het beeld lekker responsief dankzij de beeldfrequentie van240 Hz. Daardoor is je beeld lekker vloeiend, en je ziet dingen ook eerder. Bovendien is het scherm een ruime 27 inch, zodat jij je helemaal in de digitale wereld kan verliezen. Krijg jij tijdens lange speelsessies last van je nek en schouders? De 27GX790A-B ia in hoogte verstelbaar, dus pas hem lekker aan naar jouw lengte en zithouding. Nu ben jij klaar voor een lang weekend met je nieuwe game!
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 480 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 0,03 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
DVI
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen LG UltraGear 27GX790A-B 24" OLED Gaming monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 480 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel W-OLED
Kijkhoek 178-¦ graden
Helderheid 275 cd/m2
Display technology OLED
Reactietijd 0,03 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
DVI
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.1a
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 2.1
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 3.2 Gen 1
Aantal upstreampoorten 1
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Aantal DisplayPort-uitgangen 1
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio-uitgang
In hoogte verstelbaar
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -30 - 30-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 15-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 30 kWu
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten LG UltraGear 27GX790A-B 24" OLED Gaming monitor