LG 27" 27UP850K-W Ultra HD 4K DP 2xHDMI USB
Fabrikantcode
27UP850K-W.AEU
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
2-3 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 5 ms
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen LG 27" 27UP850K-W Ultra HD 4K DP 2xHDMI monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1200:1
Helderheid 400 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
USB Type-C
Hoofdtelefoon aansluiting
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 46 kWu
Vermogen 5 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Gewicht en omvang
Breedte 613.5 mm
Diepte 239.3 mm
Hoogte 569.3 mm
Gewicht (met standaard) 5900 g
Breedte ( zonder voet ) 613.5 mm
Diepte ( zonder voet ) 45.4 mm
Hoogte (zonder voet ) 363.5 mm
Verpakking
Breedte verpakking 694 mm
Diepte verpakking 212 mm
Hoogte verpakking 496 mm
Gewicht verpakking 8900 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, Stroom, USB Type-C
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten LG 27" 27UP850K-W Ultra HD 4K DP 2xHDMI monitor