Acer Aspire Go 14 AG14-22P-R2C8 Ryzen 3 7320U,8/512GB
Fabrikantcode
NX.J3NEH.005
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
levertijd onbekend
Voorraadstatus
Niet op voorraad
Informeer mij bij voorraad
Kleurnaam Pure Silver
Kleur Zilver
Processorfabrikant AMD
Processorfamilie Ryzen 3
Geheugen 8 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Schermgrootte 14.0 inch
Resolutie 1920 x 1200 px
Soort paneel IPS
Grafischekaart Geïntegreerde graphics
Toetsenbordindeling QWERTY
Wifi-standaard 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
Inclusief AC adapter
Besturingssysteem Windows 11 Home
Producteigenschappen Acer Aspire Go 14 AG14-22P-R2C8 laptop
Type laptop
Chromebook
Design
Kleurnaam Pure Silver
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zilver
Processor
Processorfabrikant AMD
Processorfamilie Ryzen 3
Processortype 7320U
Aantal processorkernen 4
Snelheid 2.4 GHz
Maximale snelheid 4.1 GHz
Cache 4 MB
Geheugen
Geheugen 8 GB
Type geheugen DDR5
Max. geheugen 8 GB
Geheugen form factor On-board
Opslag
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Totale capaciteit SSD's 512 GB
SSD
Aantal SSD's 1
SSD Grootte 512 GB
SSD interface PCI express 4.0
Beeldscherm
Schermgrootte 14.0 inch
Touchscreen
Resolutie 1920 x 1200 px
Schermtype Full HD+
Soort paneel IPS
Beeldverhouding 16:10
Videokaart
Toetsenbord kenmerken
Toetsenbordindeling QWERTY
Numeriek toetsenblok
Netwerk
Wireless LAN Type Wi-Fi 6 (802.11ax)
Mobiele netwerkverbinding
Bluetooth
Draadloos netwerk
Poorten & interfaces
Microfoonaansluiting
Microfoon/koptelefoon combi
USB 3.2 Gen 1 Type A 2 x
USB 3.2 Gen 2 Type C 2 x
USB Type-C DisplayPort alt. modus
USB Power Delivery
HDMI
HDMI versie 2.1
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Microfoon
Aantal microfoons 2
Camera
Webcam
Voorcamera HD-type HD
Accu
Type batterij Lithium-Ion (Li-Ion)
Kenmerken
Batterijcapaciteit 53 Wh
Inclusief AC adapter
Aanbevolen adapter 65 W
Software
Gewicht en omvang
Breedte 319.8 mm
Diepte 227.8 mm
Hoogte 19.9 mm
Gewicht 1.5 kg
Voeding
AC-adapter, vermogen 65 W
Klik hier voor een overzicht van de "Acer Garantie Uitbreidingen"
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Anderen kochten ook
Samsung 980 SSD, 500GB, M.2 NVMe
Direct leverbaar
Crucial DDR5 16GB(1x16GB) 4800MHz