Acer Aspire 16 A16-71M-507Q U5 115U,16/512GB,16"2K OLED 120Hz
Fabrikantcode
NX.J9XEH.002
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
morgen afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 2 stuks.
Zo zal je met de Acer Aspire 16 A16-71M-507Q lang mee kunnen gaan.
Markt positionering Thuis en Kantoor
Kleurnaam Steel Grey
Kleur Grijs
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Core Ultra 5
Geheugen 16 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Schermgrootte 16.0 inch
Resolutie 2048 x 1280 px
Soort paneel OLED
Grafischekaart Geïntegreerde graphics
Toetsenbordindeling QWERTY
Wifi-standaard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Gezichtsherkenning
Inclusief AC adapter
Besturingssysteem Windows 11 Home
Producteigenschappen Acer Aspire 16 A16-71M-507Q 16" OLED laptop
Type laptop
Game laptop
Hybride 2-in-1
Chromebook
Design
Kleurnaam Steel Grey
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Grijs
Processor
Intel Evo Platform Geverifieerd
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Core Ultra 5
Processortype 115U
Aantal processorkernen 8
Snelheid 1.5 GHz
Maximale snelheid 4.20 GHz
Cache 10.00 MB
Geheugen
Geheugen 16 GB
Type geheugen DDR5
Max. geheugen 16 GB
Geheugen form factor On-board
Opslag
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Totale capaciteit SSD's 512 GB
SSD
Aantal SSD's 1
SSD Grootte 512 GB
SSD interface PCI express 4.0
SSD-vormfactor M.2
M.2 SSD
Beeldscherm
Schermgrootte 16.0 inch
Touchscreen
Resolutie 2048 x 1280 px
Schermtype WUXGA+
Soort paneel OLED
Beeldverhouding 16:10
Refresh rate 120 Hz
Mat scherm
Videokaart
Toetsenbord kenmerken
Toetsenbordindeling QWERTY
Numeriek toetsenblok
Verlicht toetsenbord
Vingerafdruklezer
Netwerk
Wireless LAN Type Wi-Fi 6E (802.11ax)
Gigabit LAN
Netwerkaansluiting RJ45
Mobiele netwerkverbinding
MIMO
Bluetooth
Draadloos netwerk
Poorten & interfaces
Cardreader
Microfoonaansluiting
Koptelefoonaansluiting
Microfoon/koptelefoon combi
USB 3.2 Gen 1 Type A 2 x
USB Type-C DisplayPort alt. modus
USB Power Delivery
USB Sleep-and-Charge
Thunderbolt
Thunderbolt 4-poorten 2 x
Intel Thunderbolt 4
Intel Thunderbolt 5
VGA Connector (D-Sub)
Micro HDMI
HDMI
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Mini DisplayPort
Optische drive
DVD-RW
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Microfoon
Aantal microfoons 2
Camera
Webcam
Privacycamera
Voorcamera HD-type Full HD
Gezichtsherkenning
Windows Hello
Accu
Type batterij Lithium-Ion (Li-Ion)
Kenmerken
Smart card-lezer
Batterijcapaciteit 53.0 Wh
Inclusief AC adapter
Aanbevolen adapter 65 W
Software
Beveiliging
Trusted Platform Module (TPM)
Gewicht en omvang
Breedte 360.8 mm
Diepte 248.5 mm
Hoogte 20.9 mm
Gewicht 1.70 kg
Voeding
AC-adapter, vermogen 65 W
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU) Intel AI Boost
Sparsity-ondersteuning
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML
Klik hier voor een overzicht van de "Acer Garantie Uitbreidingen"
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Acer Aspire 16 A16-71M-507Q 16" OLED laptop