Acer Aspire 16 A16-71M-7483 U7 155H,16/1TB,16" 2K OLED 120Hz
Fabrikantcode
NX.J5LEH.002
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
levertijd onbekend
Voorraadstatus
Niet op voorraad
Informeer mij bij voorraad
Zo zal je met de Acer Aspire 16 A16-71M-7483 lang mee kunnen gaan.
Markt positionering Thuis en Kantoor
Kleurnaam Steel Grey
Kleur Grijs
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Core Ultra 7
Geheugen 16 GB
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Schermgrootte 16.0 inch
Resolutie 2048 x 1280 px
Soort paneel OLED
Grafischekaart Geïntegreerde graphics
Toetsenbordindeling QWERTY
Wifi-standaard Wi-Fi 6E (802.11ax)
Gezichtsherkenning
Inclusief AC adapter
Besturingssysteem Windows 11 Home
Producteigenschappen Acer Aspire 16 A16-71M-7483 16" OLED laptop
Type laptop
Game laptop
Hybride 2-in-1
Chromebook
Design
Kleurnaam Steel Grey
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Grijs
Processor
Intel Evo Platform Geverifieerd
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Core Ultra 7
Processortype 155H
Aantal processorkernen 16
Snelheid 1.4 GHz
Maximale snelheid 4.80 GHz
Cache 24.00 MB
Geheugen
Geheugen 16 GB
Type geheugen DDR5
Max. geheugen 16 GB
Geheugen form factor On-board
Opslag
Totale capaciteit SSD's 1000 GB
SSD
Aantal SSD's 1
SSD Grootte 1000 GB
SSD interface PCI express 4.0
SSD-vormfactor M.2
M.2 SSD
Beeldscherm
Schermgrootte 16.0 inch
Touchscreen
Resolutie 2048 x 1280 px
Schermtype WUXGA+
Soort paneel OLED
Beeldverhouding 16:10
Refresh rate 120 Hz
Mat scherm
Videokaart
Toetsenbord kenmerken
Toetsenbordindeling QWERTY
Numeriek toetsenblok
Verlicht toetsenbord
Vingerafdruklezer
Netwerk
Wireless LAN Type Wi-Fi 6E (802.11ax)
Gigabit LAN
Netwerkaansluiting RJ45
Mobiele netwerkverbinding
MIMO
Bluetooth
Draadloos netwerk
Poorten & interfaces
Cardreader
Microfoonaansluiting
Koptelefoonaansluiting
Microfoon/koptelefoon combi
USB 3.2 Gen 1 Type A 2 x
USB Type-C DisplayPort alt. modus
USB Power Delivery
USB Sleep-and-Charge
Thunderbolt
Thunderbolt 4-poorten 2 x
Intel Thunderbolt 4
Intel Thunderbolt 5
VGA Connector (D-Sub)
Micro HDMI
HDMI
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Mini DisplayPort
Optische drive
DVD-RW
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Microfoon
Aantal microfoons 2
Camera
Webcam
Privacycamera
Voorcamera HD-type Full HD
Gezichtsherkenning
Windows Hello
Accu
Type batterij Lithium-Ion (Li-Ion)
Kenmerken
Batterijcapaciteit 65.0 Wh
Inclusief AC adapter
Aanbevolen adapter 65 W
Software
Gewicht en omvang
Gewicht 1.70 kg
Voeding
AC-adapter, vermogen 65 W
Neurale verwerkingseenheid (NPU)
Neurale verwerkingseenheid (NPU) Intel AI Boost
Sparsity-ondersteuning
Ondersteuning voor Windows Studio-effecten
AI-softwareframeworks ondersteund door NPU DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML
Klik hier voor een overzicht van de "Acer Garantie Uitbreidingen"
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Acer Aspire 16 A16-71M-7483 16" OLED laptop