ASUS TUF GAMING VG27AQML5A 27"
Fabrikantcode
90LM0C20-B01171
Levertijd
2-3 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De ASUS TUF Gaming VG279QML5A is een 27-inch Full HD-gamingmonitor met een indrukwekkend 240Hz-refresh rate en snelle responstijd van 1ms. Het IPS-paneel biedt levendige kleuren en wijde kijkhoeken, terwijl de ondersteuning voor HDR10 voor extra contrast en details zorgt. Met zijn robuuste, geoptimaliseerde ontwerp voor gaming is deze monitor een aantrekkelijke optie voor enthousiaste gamers op zoek naar een soepele, responsieve weergave.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 240 Hz
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus TUF Gaming VG27AQML5A 27" monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 1920 x 1080 px
Resolutie type Full HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel Fast IPS
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1000:1
Helderheid 300 cd/m2
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
In hoogte verstelbaar
Pivot hoek -90 - 90-¦ graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar -15 - 15-¦ graden
Bereik kantelhoek -5 - 23-¦ graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 2.3
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 32 kWu
Vermogen 4 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Gewicht en omvang
Breedte 615 mm
Diepte 215 mm
Hoogte 547 mm
Gewicht (met standaard) 5800 g
Breedte ( zonder voet ) 615 mm
Diepte ( zonder voet ) 60 mm
Hoogte (zonder voet ) 369 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 730 mm
Diepte verpakking 224 mm
Hoogte verpakking 446 mm
Gewicht verpakking 7900 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus TUF Gaming VG27AQML5A 27" monitor