Samsung LS32FM702 Smart Monitor 32"
Fabrikantcode
LS32FM702UUXEN
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
3-4 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
Reactietijd & verversingssnelheid: Met een reactietijd van ongeveer 4 ms (GtG) en een verversingssnelheid van 60 Hz is deze monitor vooral geschikt voor regulier gebruik en multimedia, minder voor competitieve games met hoge framerates.
Connectiviteit & toegang: Je hebt onder andere twee HDMI 2.0-poorten, een USB-C-poort die tot 65 W kan leveren (voor opladen of video/data), en USB-A poorten voor randapparatuur. Daarnaast zijn functies aanwezig zoals screen mirroring, AirPlay en SmartThings integratie.
Audio en extra's: De monitor beschikt over ingebouwde speakers van 2 × 10 W, waardoor je meteen geluid hebt zonder extra luidsprekers. De Adaptive Picture-functie past helderheid en kleuren automatisch aan, en met Eye Saver Mode en Flicker Free wordt je kijkervaring comfortabeler.
Design & ergonomie: De monitor is plat (niet gebogen) en heeft een slank zwart ontwerp. Hij is kantelbaar (-2° tot 22°) en compatibel met VESA-montage (100 × 100 mm), zodat je hem eenvoudig aan de muur of monitorarm kan hangen.
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 4 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen SAMSUNG LS32FM702 Smart Monitor 32" monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 60 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel VA
Kijkhoek 178 graden
Contrast 3000:1
Helderheid 240 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 4 ms
Backlight type LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.0
DisplayPort
Mini DisplayPort
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub USB-hub 2.0
Aantal upstreampoorten 1
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Draaibaar
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -2 - 22 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
HDCP versie 2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 32 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 58 kWu
Vermogen 10 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Thuis en Kantoor
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 716.1 mm
Diepte 193.5 mm
Hoogte 517.0 mm
Gewicht (met standaard) 6500 g
Breedte ( zonder voet ) 716 mm
Diepte ( zonder voet ) 42 mm
Hoogte (zonder voet ) 425 mm
Gewicht 5.40 kg
Verpakking
Breedte verpakking 842 mm
Diepte verpakking 487 mm
Hoogte verpakking 133 mm
Gewicht verpakking 8400 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels Power Cord, HDMI, USB Type-C
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten SAMSUNG LS32FM702 Smart Monitor 32" monitor