Asus ROG Strix OLED XG32UCWMG 32" OLED 4K 240Hz 0.03ms
Fabrikantcode
90LM0BW0-B01371
EAN Code
Fabrieksgarantie
36 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
Voor 22:00u besteld, vandaag verzonden
of
vandaag afhalen in onze winkel.
Voorraadstatus
Op voorraad in ons magazijn
In winkelmandje
Voor dit artikel geldt momenteel een maximale bestelgrootte van 1 stuk.
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG 32 inch
Beeldscherm: Het 32-inch WOLED-scherm levert een kristalheldere 4K-resolutie van 3840 × 2160 pixels, met een hoge verversingssnelheid van 240 Hz in 4K-modus, waardoor zowel gaming als multimedia briljant tot hun recht komen.
Reactietijd en gamingfuncties: Met een imposante reactietijd van slechts 0,03 ms (GTG) is bewegingsonscherpte vrijwel afwezig. De monitor biedt ook een "dual mode" optie: je kunt overschakelen naar FHD (1080p) modus met 480 Hz, ideaal voor competitieve games. Ondersteuning voor FreeSync Premium Pro en G-Sync compatibiliteit zorgt voor vloeiende beelden zonder tearing of stuttering.
Connectiviteit: De XG32UCWMG beschikt over 1 × DisplayPort 1.4 (met DSC), 2 × HDMI 2.1 1 × USB-C als alternatieve Modus DisplayPort en 1 × USB-C met 15W Power Delivery. Daarnaast is er een USB-hub (3 × USB 3.2 Gen 1 Type-A) en een 3,5 mm hoofdtelefoonuitgang.
Extra functies & ergonomie:
⁃ Hoog verstelbare standaard, kantel- en draaifuncties voor ergonomisch gebruik.
⁃ True 10-bit weergave, HDR10 ondersteuning en compacte behuizing die weinig bureauruimte inneemt.
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 0,03 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus ROG Strix OLED XG32UCWMG 32" monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 32.0 "
Resolutie 3840 x 2160 px
Resolutie type 4K Ultra HD
Refresh rate 240 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel W-OLED
Kijkhoek 178-¦ graden
Contrast 1500000:1
Helderheid 1300 cd/m2
Display technology OLED
Kleurdiepte 10 Bit
Reactietijd 0,03 ms
Backlight type W-LED
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub USB 3.2 Gen 1
Aantal upstreampoorten 1
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Audio-uitgang
In hoogte verstelbaar
Draaibaar
Horizontaal draaibaar 15 - -15- graden
Kantelbaar
Bereik kantelhoek 20 - -5- graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 33 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 40 kWu
Stroomverbruik 44.0 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart
Kleur voet Zwart
Frameloos ontwerp
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 714.0 mm
Diepte 274.0 mm
Hoogte 579.0 mm
Gewicht (met standaard) 7300 g
Breedte ( zonder voet ) 714 mm
Diepte ( zonder voet ) 71 mm
Hoogte (zonder voet ) 430 mm
Gewicht 4.50 kg
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 868 mm
Diepte verpakking 238 mm
Hoogte verpakking 514 mm
Gewicht verpakking 13500 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus ROG Strix OLED XG32UCWMG 32" monitor