ASUS ROG Strix XG27ACMEG-G 27" MIKU
Fabrikantcode
90LM0C7U-B01371
EAN Code
Fabrieksgarantie
24 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
3-4 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De ASUS ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition is een 27-inch (68,6 cm) monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een vernieuwingssnelheid van 260 Hz. Uitgerust met een IPS-paneel en HDR10-ondersteuning, biedt deze monitor een snelle reactietijd van 1 ms en connectiviteit via USB-C. Ideaal voor gamers en liefhebbers van anime-stijl die op zoek zijn naar een krachtige en visueel aantrekkelijke weergaveoplossing.
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 260 Hz
Beeldverhouding 16:9
Reactietijd 1 ms
Touchscreen
Curved
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
DVI
HDMI
DisplayPort
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen Asus ROG Strix XG27ACMEG-G 27" MIKU monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 27.0 "
Resolutie 2560 x 1440 px
Resolutie type Quad HD
Refresh rate 260 Hz
Beeldverhouding 16:9
Soort paneel Fast IPS
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1000:1
Helderheid 400 cd/m2
Display technology LCD
Reactietijd 1 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie HDR10
HDCP
Curved
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
Poorten & interfaces
DVI
HDMI
Aantal HDMI poorten 1 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
DisplayPort versie 1.4
Ingebouwde USB-hub
Aantal upstreampoorten 1
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 1
In hoogte verstelbaar
Pivot hoek 90 - -90 graden
Draaibaar
Horizontaal draaibaar 45 - -45 graden
Bereik kantelhoek 20 - -5 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) F
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Energie efficientieklasse (HDR) G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 55 kWu
Design
Gebruiksdoel Gaming
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur Zwart/Blauw/Roze
Kleur voet Meerkleurig
Camera
Webcam
Gewicht en omvang
Breedte 614.0 mm
Diepte 188.0 mm
Hoogte 503.0 mm
Gewicht (met standaard) 5800 g
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte ( zonder voet ) 86 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Verpakking
Type verpakking Doos
Breedte verpakking 722 mm
Diepte verpakking 227 mm
Hoogte verpakking 476 mm
Gewicht verpakking 9200 g
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten Asus ROG Strix XG27ACMEG-G 27" MIKU monitor