LG UltraWide 34BR65F-B FHD 60 Hz
Fabrikantcode
34BR65F-B.AEU
EAN Code
Fabrieksgarantie
36 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
2-3 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
De LG 34BR65F-B is een 34 inch UltraWide monitor met een 21:9 beeldverhouding en een resolutie van 2560x1080 pixels, waardoor extra werkruimte beschikbaar is voor multitasking en het naast elkaar openen van meerdere vensters. Het IPS-paneel biedt brede kijkhoeken van 178 graden, een helderheid tot 400 nits, ondersteuning voor HDR10 en VESA DisplayHDR 400 en een kleurdekking van 99% sRGB voor nauwkeurige kleurweergave. Dankzij de verversingssnelheid van 75Hz en ondersteuning voor AMD FreeSync worden beelden vloeiender weergegeven. Voor aansluitingen beschikt het model over twee HDMI-poorten, één DisplayPort 1.4 en een hoofdtelefoonaansluiting. Daarnaast is de monitor voorzien van ingebouwde 2x 3.5W speakers met MaxxAudio, een ergonomische standaard met hoogte-, en kantelfuncties en ondersteuning voor VESA-montage van 100x100 mm.
Formaat scherm (max.) 34.0 "
Resolutie 2560x1080 px
Resolutie type WFHD
Refresh rate 75 Hz
Beeldverhouding 21:9
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
Curved
Schermkrommingsclassificatie 0
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
D-Sub (VGA)
DVI
HDMI
DisplayPort
Thunderbolt
In hoogte verstelbaar
Producteigenschappen LG UltraWide 34BR65F-B FHD 60 Hz monitor
Beeldscherm
Formaat scherm (max.) 34.0 "
Resolutie 2560x1080 px
Resolutie type WFHD
Refresh rate 75 Hz
Beeldverhouding 21:9
Soort paneel IPS
Kijkhoek 178 graden
Contrast 1000:1
Helderheid 400 cd/m2
Display technology LCD
Kleurdiepte 8 Bit
Reactietijd 5 ms
Touchscreen
HDR
HDR Technologie DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
HDCP
Curved
Schermkrommingsclassificatie 0
Beeldschermeigenschappen
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Blauw licht reducer
Flicker-free technology
VESA Adaptive Sync-ondersteuning
Poorten & interfaces
D-Sub (VGA)
Aantal D-Sub (VGA) poorten 0
DVI
HDMI
Mini HDMI
Micro HDMI
Aantal HDMI poorten 2 x
HDMI versie 1.4
DisplayPort
Mini DisplayPort
Aantal Displayport aansluitingen 1 x
Thunderbolt
Ingebouwde USB-hub
Aantal upstreampoorten 0
Aantal USB Type-A downstream-poorten 0
USB Type-C
USB Type-C DisplayPort alt. modus
Aantal DisplayPort-uitgangen 0
Hoofdtelefoon aansluiting
Hoofdtelefoonuitgangen 0
Audio-uitgang
Audio
Speakers
Aantal luidsprekers 2
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Hoogte-instelling 150 mm
Pivot hoek 0 graden
Draaibaar
Kantelbaar
Bereik kantelhoek -5 - 25 graden
Kenmerken
VESA 100 x 100 mm
Antireflectiescherm
HDCP versie 1.4/2.2
Energie
Energie efficientieklasse (SDR) G
Energie efficientieklasse (HDR) G
Stroomverbruik 32.2 Watt
Stroomverbruik (stand-by) 0.5 Watt
Design
Gebruiksdoel Bedrijf
Gewicht (met standaard) 8700 g
Gewicht 6.00 kg
Voor dit artikel is er geen aanvullende informatie over de garantie.
Voor dit product zijn er nog geen reviews.
Sinds 1995
31 jaar computerspecialist
Ruime winkel
Koffie staat klaar
Telefonisch bereikbaar
Beste computerwinkel
8 jaar op rij
Gerelateerde producten LG UltraWide 34BR65F-B FHD 60 Hz monitor