Goodram GR5600S564L46/32G memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5
Fabrikantcode
GR5600S564L46/32G
EAN Code
Fabrieksgarantie
12 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
levertijd onbekend
Voorraadstatus
Niet op voorraad
Informeer mij bij voorraad
De Goodram GR5600S564L46/32G is een DDR5 SO-DIMM geheugenmodule ontworpen voor de nieuwste generatie laptops en compacte pc's. Met een capaciteit van 32 GB en een snelheid van 5600 MHz biedt deze module aanzienlijke bandbreedte voor multitasking en zware professionele applicaties. De module werkt op een standaard voltage van 1.1V en volgt de JEDEC-specificaties, wat zorgt voor maximale stabiliteit en brede ondersteuning in mobiele chipsets.
Geheugen type DDR5
Totale capaciteit 32 GB
Geheugenlayout (modules x formaat) 1 x 32 GB
Kloksnelheid 5600 MHz
Voltage 1.10 V
Producteigenschappen Goodram GR5600S564L46/32G memory module
Geheugen
Geheugen type DDR5
Totale capaciteit 32 GB
Kloksnelheid 5600 MHz
Cas Latency 46
Voltage 1.10 V