Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabi
Fabrikantcode
ES-48-500W
EAN Code
Fabrieksgarantie
12 maanden
Verzendkosten
Gratis*
Levertijd
2-3 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
Producteigenschappen Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2x
Beheerfuncties
Switch type Managed
Switch-laag L2/L3
Quality of Service (QoS)
Poorten & interfaces
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48 x
Aantal Gigabit Ethernet (koper)poorten 48 x
Aantal moduleslots SFP 2
Aantal moduleslots SFP+ 2
1 GbE RJ-45 poorten 48 x
Netwerk
DHCP server
10G support
Jumbo Frames ondersteuning
VLAN ondersteuning
Aantal VLANs 4093
Data-uitwisseling
Switch capaciteit 140 Gbps
MAC-adrestabel 16384 entries
Beveiliging
IGMP snooping
Design
Vormfactor 1U
19" Rackmount
Kleur Zwart
Energie
Stroomverbruik 500 Watt
Power over Ethernet (PoE)
PoE
Totaal PoE-budget 500 W
Kenmerken
Certificering CE, FCC, IC
Multicast-functies
Multicast-ondersteuning
Gewicht en omvang
Breedte 485.04 mm
Diepte 347.6 mm
Hoogte 44.45 mm