Wanneer DTM Race Driver 3 komende winter verschijnt voor PlayStation 2, Xbox en PC kunnen coureurs deelnemen aan een gigantisch aanbod van 's werelds meest heftige autosport, compleet met explosieve schade-effecten, 1-op-1 online multiplayer racen en een game engine die volledig opnieuw gebouwd is voor een superieure simulatie van de racewerkelijkheid.
. In DTM Race Driver 3 wordt alles uit de splinternieuwe engine gehaald met o.a. individuele game modes die speciaal ontworpen zijn om de meest veeleisende snelheidsfreaks en de racesimulatiefans tevreden te stellen.
Voor de gamer die alles weet van wrijvingscirkels en zuigerringen is er de nieuwe Pro Career mode. Hier kan een 'echte' carrière opgebouwd worden in gespecialiseerde racedisciplines - inclusief GT, Off Road, Touring Cars, Historische auto's, Open wiel klassen, Rally en Oval racing.
In elke discipline is een verschillend genre autosport vertegenwoordigd, waarbij de progressie die je boekt in de kampioenschappen ervoor zorgt dat je alle mogelijkheden binnen dat genre doorloopt. Als je carrière wilt maken als coureur in een Open wiel klasse, start je met karting, stap je over in de Formule 1000 en klim je via de Formule BMW en Formule 3 omhoog naar de droom van elke coureur, het BMW WilliamsF1T Team!
De verbazingwekkende beeld- en schade engine van DTM Race Driver 3 brengt het realistische racen weer een niveau hoger. Misschien heb je al eerder realistische snelheid en acceleratie gezien, maar DTM Race Driver 3 simuleert zo nauwkeurig dat zaken zoals bandenslijtage, band- en motortemperatuur, brandstofgebruik en het effect op de gewichtsverdeling van de auto allemaal onderdeel zijn van de game. Deze ongelooflijke details worden toegepast op elk voertuig, over de gehele linie van autosport die in de game voorkomt.
Wanneer je meteen in de meest brute bolides ter wereld wilt stappen om met gierende banden weg te racen kies je de World Tour - een race mode die je direct kunt selecteren. Met filmbeelden tussen het gamen door volg je het innovatieve verhaal van de DTM Race Driver serie, nu met meer kampioenschappen dan ooit tevoren. De World Tour is de ultieme snelle race game.
Als je echt wilt racen is dat alleen realistisch als je ook schade aan de auto kunt krijgen en dat deze schade ook je rijgedrag beïnvloedt. Voor DTM Race Driver 3 is de volgende generatie van de serie 'Terminal Damage Engine' intensief uitgewerkt om de meest spectaculaire crashes op de beroemdste circuits ter wereld zo realistisch mogelijk te tonen. Vanzelfsprekend is Circuitpark Zandvoort weer van de partij in deze game, waarbij het nu mogelijk is om met elke raceklasse zelf op Zandvoort te rijden!
Met het ongelooflijke aantal van 35 verschillende racedisciplines neem je deel aan het British GT (BGTC), Muscle Cars, V8 Supercars, DTM (met alle data van het huidige seizoen: 2005! En volgt alle huidige regels in het DTM kampioenschap - dus met setups, oefenrondes en kwalificaties), Monster Trucks, Baja Motocross, Formula Palmer Audi, Historic Grand Prix, Touring Sports Cars, Formula 3, BMW WilliamsF1T Team en nog veel meer speciale kampioenschappen. Dit allemaal compleet met officiële reglementen inclusief vlaggen, opwarmrondes en volledige set-up van de auto's.
