Acer AC ADAPTOR.65W.19V.YEL.LF
Fabrikantcode
KP.06503.005
EAN Code
Fabrieksgarantie
6 maanden
Verzendkosten
Levertijd
4-5 werkdagen
Voorraadstatus
Op voorraad bij onze leverancier
In winkelmandje
Producteigenschappen Acer AC ADAPTOR.65W.19V.YEL.LF
Energie
Spanning 19 V
Output current 3.42 A
Uitgangsvermogen 65 W