We gebruiken cookies om je bezoek aan onze website gebruiksvriendelijker en persoonlijker te maken. Door verder te gaan, ga je akkoord met het gebruik van cookies.
De HDX 1000 (netwerk media speler) is een alles in een digitaal entertainment systeem waarmee u films, muziek en foto's kunt afspelen op de TV. Naast deze afspeelfunctie kan, met een ingebouwde harddisk*, uw media ook opgeslagen en gedeeld worden met andere computer gebruikers binnen uw netwerk. Ook kan de HDX met een ingebouwde harddisk* dienen als download server om zo direct na het downloaden vanaf het internet de media op de TV af te spelen.
*Ingebouwde Harddisk is niet standaard aanwezig
Streamen via het netwerk of de optionele interne harddisk, inclusief externe bronnen als USB sticks of externe harddrive
USB Slave (kan via USB direct via de PC worden benaderd)
Ingebouwde SDHC, MS PRO DUO en MMC kaartlezer
NAS (networked attached storage) functies
SMB/NFS netwerk protocol server
UPNP of DLNA streaming server
Bittorrent peer 2 peer downloader
Usenet Client voor directe Usenet NZB downloads
Internet TV content streaming
Internet Radio
Fantastische firmware en technische ondersteuning van het HDX team
Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Dit artikel behoort niet tot ons kernassortiment en zullen we doorbestellen bij onze leverancier.
Met zorg wordt de productinformatie van elk product door ons vastgelegd. Mocht er naar jouw mening toch iets niet kloppen, wil je dan zo vriendelijk zijn om dit aan ons te melden. Aan foutieve of onvolledige informatie kunnen geen rechten ontleend worden. Alle door ons genoemde levertijden zijn verwachte levertijden en indicatief, er kunnen daarom geen rechten aan worden ontleend. Prijzen zijn onder voorbehoud en kunnen wijzigen als gevolg van fouten, marktontwikkeling en/of dollarkoers.